המלצות

אנו ממליצים על האתרים הבאים, בנושאים שונים:

מאגרים רוחניים:

תפילה – תפילות ברכות וסגולות

תפילה, אתר התפילות, הברכות והסגולות מציע מאגר ענק של תפילות ליום יום ולזמנים מיוחדים, ברכות מיוחדות וברכות ליום יום, פרק שירה, תיקון הכללי, שיר השירים, נשמת כל חי, תפילת השל"ה, ברכת המזון, תפילות להדלקת נרות ולמוצאי שבת ועוד עשרות תפילות, ברכות וסגולות. אתר מומלץ מאוד. הוסיפו אותו למועדפים שלכם!

לחצו כאן והכנסו לאתר

 

הפרשת חלה

הסברים על הפרשת חלה, איך עושים הפרשת חלה? מה מברכים? איך מברכים? איך עושים חלות? האתר שיענה לכם על הכל, כולל מגוון מתכונים למאפים מסוגים שונים, מאמרים ועוד.

לחצו והכנסו לאתר

 

שער ברסלב

האתר המרכזי לרבי נחמן ולחסידות ברסלב. מכיל את כל המידע על חסידות ברסלב, ספרי ברסלב, התיקון הכללי, אלפי שיעורים וניגונים, אלפי מאמרים, מידע כללי, חדשות ותמונות. מומלץ לכל מי שמתענין בתורת רבי נחמן מברסלב.

לחצו כאן לאתר

 

צאו והתפרנסו זה מזה

לויטו עיצוב אירועים

אם אתם עומדים לפני חתונה, אם אתם חוגגים בקרוב בר מצוה, אם אתםפ עורכים – בשעה טובה – אירוע משמח כלשהו, ואתם רוצים שיהיה האירוע הכי מדהים שיכול להיות; אם אתם רוצים לזכור את חווית החתונה שלכם, ושגם האורחים לא ישכחו אותה, לויטו הוא מעצב האירועים שחיפשתם. פנו אליו דרך האתר

לחצו כאן לאתר

 

מרכזיות, רשתות ושירותי מחשוב

"אדפרו תקשורת" מתמחה במרכזיות IP מעולות ומעניקה שירות מעולה ומחירים טובים. יחד עם הגמישות ומגוון הפתרונות שמציעות היום מרכזיות IP, זהו הפתרון המושלם לתקשורת בעסק או במוסד שלכם. אדפרו תקשורת מציעה גם פתרונות מעולים בתחום הרשתות, שרתים, ובכלל, שירותי מחשוב.

לחצו כאן לאתר

 

דרך צדיקים טיסות לאומן ולקברי צדיקים

חברת דרך צדיקים הינה החברה הותיקה ביותר בתחום הטיסות המאורגנות לקברי צדיקים (והגדולה והידועה ביותר גם בתחום הטיסות לאומן). מאות קבוצות מודרכות, מלוות על ידי טובי המדריכות, מועשרות בסדנאות רוחניות ושיעורים מרתקים, כמו גם מגוון המוסדות והחצרות החסידיות הנמנים בין לקוחות החברה, יעידו כולם על אמינותה, איכותה ועל השירות המעולה שהיא מעניקה.

לחצו כאן לאתר

 

נתיבים טורס

חברה המתמחה בקבוצות מאורגנות לקברו של רבי נחמן מברסלב באומן ולקברי צדיקים באוקראינה. החברה הוקמה בשנת תשע"ב ע"י צוות בעל נסיון וותק, ובזמן פעילותו כבר הספיק לצבור מאות ואלפי לקוחות מרוצים שלא יוותרו על חווית הנסיעה עם נתיבים טורס.

לחצו כאן לאתר

 

רוצים להוסיף אתר? שלחו לנו – ואנו נבדוק זאת ונשתדל להוסיפו (אם כי איננו מתחייבים) – באמצעות טופס צור קשר באתר